Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Pražské výstavisko Letňany v PLAMEŇOCH: Počas výstavy stanov sa časť haly ZRÚTILA!

Obrovský požiar zachvátil jednu z hál pražského výstaviska Letňany.

Zdroj: fbHZS Praha

Reklama

Vo vstupnej hale areálu pražského výstaviska Letňany vypukol v piatok ráno požiar. Hasičom sa ho podarilo za zhruba hodinu zneškodniť a nikto neutrpel zranenia. Informoval o tom na Twitteri hasičský zbor hlavného mesta Českej republiky.

Hasiči vyhlásili tretí -  čiže druhý najzávažnejší - stupeň poplachu a na mieste zasahovalo vodnými prúdmi 14 jednotiek. Po 05.00 h sa požiar podarilo lokalizovať, približuje portál iDNES.cz.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Pražské výstavisko Letňany zachvátil požiar, horela jedna hala
    Zdroj: twitter Mike Kalasek @kalasekdotcom

    Dym bolo vidieť i vo vzdialenosti desiatok kilometrov od výstaviska. Ľudia žijúci v okolí by nemali vetrať. V rozsiahlej hale dlhej 250 metrov sa konala výstava stanov a vybavenia do prírody.

    Ako uvádzajú Novinky.cz, 150 metrov z haly sa zrútilo a hasiči sa zamerali na ochranu vedľajšej haly. Na mieste požiaru nebola nameraná zvýšená koncentrácia nebezpečných látok z horenia.

    Vyberáme pre vás niečo PLUS