Odvážny čin vykonal pred zrakmi divákov. Jermainovi zavolala jeho 19-ročná sestra, že v budove, v ktorej býva ich matka, vypukol požiar. Polícia odvážlivca opakovane žiadala, aby na vlastnú päsť nič nepodnikal, no on neposlúchol.

Jermaine (35)
Jermaine (35)
Zdroj: twitter

Amatérsky Spider-man sa začal bezhlavo šplhať na 19-poschodovú budovu s tým, že matku zacháni sám a nebude čakať na požiarnikov. Vyzbrojil sa iba klieštami na pletivo. "Pre maminine bezpečie urobím všetko. O seba som sa nebál. Ona nemôže chodiť, nedokáže vstať z postele, nemal jej kto pomôcť, musel som zakročiť," dodal.

Jermaine (35)
Jermaine (35)
Zdroj: twitter

Keď sa po pár minutách dostal na 15. poschodie, ubezpečil sa, že je jeho matka v poriadku. Tým však jeho lezecká eskapáda nekončila. Rozhodol sa opäť vytiahnuť svoje pavúčie schopnosti a začal liezť smerom nadol. Tam už však čakali policajti, ktorí ho ale nezatkli. Pochopili, v akej situácii bol, a nechali ho ísť.

"Keď sa vo vás hromadí adrenalín a vy si myslíte, že vaša matka zomiera, spravíte všetko preto, aby ste tomu zabránili," ukončil Jermaine.