FOTO nájdete v galérii >>> 

Prvé kroky Macronovej viedli do francúzskej nemocnice Montfermeil. Ak by ste si mysleli, že sa po dvoch mesiacoch karantény medzi múrmi paláca vyfintila od hlavy po päty, ako to u nej býva zvykom, musíme vás sklamať. Brigitte sa po izolácii v paláci objavila celá v čiernom. Na rozdiel od prvej dámy USA, Melanie Trump, Brigitte dodržiava potrebné opatrenia a na tvári mala nasadené zdravotné rúško. Melania síce apeluje na dodržiavanie preventívnych opatrení, no sama si rúško nikdy nenasadila. 

VIDEO Macronova Brigitte sa ukázala na verejnosti prvýkrát od koronavírusu

Návštevu prvej dámy zdokumentoval jej personálny šéf Tristan Bromet, ktorý zverejnil fotografie na sociálnej sieti Instagram. Aj napriek tomu, že Brigitte vyzerala ako čierna vdova, si za svoj kostým vyslúžila ovácie. Fanúšikovia ju ocenili najmä za modré rúško, ktoré mala na tvári. "Rúško je v tejto ťažkej dobe nevyhnutné a je skvelé, že prvá dáma išla príkladom," zneli komentáre pod fotografiou. 

Najhoršie FOTO Macronovej Brigitte?

So znovuzjavením francúzskej prvej dámy začala na sociálnej sieti Twitter kolovať fotografia, na ktorej je manželka francúzskeho prezidenta chudšia, než zvyčajne. Podľa správ na Twitteri ju zverejnil africký politik Fikile Mbalul a po niekoľkých minútach ju opäť stiahol. Na oficiálnych fotografiách z návštevy nemocnice je Brigitte zahalená od hlavy až po päty a taktiež má oblečené dlhé sako a nohavice. To, či skutočne počas izolácie schudla a či je fotografia aktuálna alebo upravená photoshopom, známe nie je. 

Anketa
Fandíte prvej dáme Francúzska Brigitte Macron?
  • 38%
  • 62%
Fotografiu Brigitte zverejnil africký politik Fikile Mbalul.
Fotografiu Brigitte zverejnil africký politik Fikile Mbalul.
Zdroj: Twitter

FOTO nájdete v galérii >>> 

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: