FOTO porovnanie outfitov Melanie a Zuzany Čaputovej >>>

Melania Trump (49) sa na veľké prekvapenie v rebríčku neumiestnila. Nielenže ju tromfla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá obsadila 80. miesto, nad prvou dámou zvíťazila aj jej hlavná nepriateľka Ivanka Trump (38). Tá sa umiestnila na 42. mieste

Od roku 2017, kedy sa stal Donald Trump prezidentom Spojených štátov, súperí Melania s Ivankou takmer neustále. Trump si ju dokonca spočiatku brával aj na pracovné cesty, zatiaľ čo Melaniu nechal v Bielom dome. Ivanka sa taktiež zaoberá témami, ktoré si väčšinou berú ako súčasť programu prvej dámy manželky prezidentov.

Zľava: Donald Trump Jr., Melania Trump, Donald Trump, Ivanka Trump, Eric Trump, Tiffany Trump
Zdroj: Getty Images

Melania tak pre tentokrát ďaleko zaostáva. Na sociálnej sieti si z nej dokonca robia ľudia srandu. „Melania, kto? Aká Melania?“ znejú komentáre pod výsledkami ankety, ktoré zverejnil časopis Forbes. „Čo spravila Melania pre našu krajinu? Vôbec nič. Na tom zozname nemá čo robiť,“ napísala ďalšia osoba. Niektorí dokonca napísali, že Melania je iba obyčajná ozdoba Donalda Trumpa a v živote nič nevytvorila - teda aspoň niečo, čo by si ľudstvo pamätalo.

Melanie Trumpová prezentuje vianočný výzdobu Bieleho domu 2019. Siaha po kabáte prehodenom cez plecia, ktorý jej slúži ako barlička.
Zdroj: YouTube

Niektorí ju zas kritizujú za to, že sa nedokáže zastať ani svojho manžela alebo naopak, v niektorých situáciách mu dohovoriť. Trump je totiž známy tým, že čo má na srdci, to má aj na jazyku. Ich vzťah však už dávno nie je ideálny a dvojica dokonca ani nespáva v spoločnej posteli. Melania má v Bielom dome vyhradené druhé poschodie a Donald zas tretie.

Na druhej strane nájdete TOP 10 najmocnejších žien podľa časopisu Forbes