Prípad, ktorý sa stal v Rusku, otriasol celou krajinou. Len 22-ročná Elizaveta totiž mala brutálnym spôsobom usmrtiť svoju mladšiu sestru Stefaniu. Tá bola krátko pred smrťou pomerne úspešná - vo veku 17 rokov ju vyhľadávali rôzni fotografi a vďaka svojej kráse nemala záujem o nápadnikov. S jedným z nich sa dala dokopy a spolu so 44-ročným mužom tvorili pár niekoľko mesiacov. 

To sa však nemalo páčiť Elizavete, ktorá jedného dňa chytila amok a svoju sestru dobodala v byte, v ktorom žila so spomínaným priateľom. Dôvodom mala byť práve závisť. ,,Celý čas jej závidela a snažila sa okopírovať všetko, čo mala aj Stefania,'' povedal na margo psychopatickej sestry priateľ zavraždenej. Psychopatické chovanie Elizavety si však nevie vysvetliť ani napriek tomu, že údajne bola na drogách. Stefania mala totiž po celom tele 189 bodných rán. Jej vlastná sestra sa dokonca nestránila vydlabať jej oči a odtrhnúť uši. Drastické usmrtenie si nevedeli vysvetliť ani skúsení policajti, a tak žena poputovala na psychiatrické vyšetrenie.

Ďalšie FOTO nájdete v galérii článku >>>

Elizaveta (vpravo) svojej sestre závidela.
Elizaveta (vpravo) svojej sestre závidela.
Zdroj: facebook

 V týchto dňoch sa však začína pojednávanie, ktoré má mladú ženu poslať za mreže. Napriek tomu, že všetky dôkazy svedčia proti Elizavete, ona tvrdí, že jej sestru usmrtil práve jej priateľ. Ten má však na čas usmrtenia alibi a navyše bol to práve on, ktorý našiel mŕtvu Stefaniu v ich spoločnom v byte v Saint Petersburgu. Elizaveta tak prišla s ďalšou verziou a to, že ju posadol diabol. V prípade, že sa jej však pred súdom nepodarí patrične obhájiť, jej hrozí 25 rokov vo väzení. 

Prečítajte si aj: