Mladá matka, ktorá pochádza zo Sydney, si po zdrvujúcej správe lekárov musela vybrať. Buď sa začne liečiť chemoterapiou a zabije svojho syna, alebo liečbu odloží až po narodení... Na svojho prvorodeného syna sa veľmi tešila a tak sa bez váhania rozhodla liečbu odložiť a dieťa porodiť. 

Na sociálnu sieť  neustále pridávala fotografie, na ktorých žiarila šťastím. Netušila však, že radovať sa už dlho nebude...

Brianna Rawlings.
Brianna Rawlings.
Zdroj: Facebook

Viac fotiek krásnej Brianne v galérii

O tri mesiace neskôr však dostala Brianna krvnú infekciu, kvôli čomu museli lekári nariadiť cisársky rez. Brianne sa tak narodil syn Kyden. Po pôrode vznikla aj fotografia, ktorú mladá matka pridala na sociálnu sieť so slovami: "Nič ma nespraví šťastnejšou ako sledovať, ako môj syn rastie a stáva sa silnejším."

Jej syn Kyden však nebol dostatočne silný a 12 dní po pôrode vydýchol naposledy. Pre britský denník The Sun v tom čase povedala, že nebolo nič krajšie, ako sa stať matkou, aj keď iba na malú chvíľu. Brinna tak po smrti svojho syna pokračovala v liečbe aj naďalej. Tá sa zo začiatku zdala byť úspešná, no zákernej chorobe podľa nakoniec aj ona. 

Brianna Rawlings.
Brianna Rawlings.
Zdroj: Facebook

„Naša krásna Brianna sa dostala na koniec svojej cesty a konečne sa stretla so svojim malým synom Kydenom,“napísala jej matka na stránku GoFoundMe. 

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: