Panika v talianskom nákupnom centre: Muž skolaboval a ľudia začali utekať preč! 

"Čína klamala a stále klame," hovorí americký republikánsky senátor Tom Cotton z Washingtonu. Ten uviedol, že koronavírus jednoznačne nepochádza z prírodného zdroja, ako bolo verejnosti doteraz prezentované, ale z úplne "iného" zdroja. Nechcel konkretizovať, no naznačil, že je tu aj možnosť, že ide o umelo vytvorenú biologickú zbraň proti ľudstvu.

Hrôzostrašné FOTO nakazených nájdete v galérii <<<

Koronavírus je údajne biologická zbraň.
Koronavírus je údajne biologická zbraň.
Zdroj: twitter

Rešpektovaní epidemiológovia z Číny a rovnako aj z celého sveta však s jehou verziou v žiadnom prípade nesúhlasia. Hypotéza o biologickej zbrani proti ľudstvu je podľa nich nepravdepodobná, no nie nemožná.

Anketa
Myslíte si, že koronavírus naozaj vznikol ako biologická zbraň?
  • 90%
  • 10%

Cotton však tvrdí, že vírus bol na svete skôr, ako prišla Čína s teóriou, že môže pochádzať z laboratória, kde boli testované netopiere. Jasne a zreteľne to podľa neho potvrdzuje jeho teóriu, ktorou je už spomínaná biologická zbraň umelo vypustená medzi nič netušiacich ľudí.

>>Pôvod koronavírusu je zrejme ODHALENÝ: Čína prichádza so špeciálnym liekom starým 2000 rokov!<<

"Pokiaľ nie sú dôkazy, nie je to pravda. Každý, s kým som hovoril, si myslí, že vírus pochádza z prírodného zdroja rovnako ako SARS či MERS. Oba vírusy sa medzi ľudí rozšírili zo zvierat, rovnaké to je aj s koronavírusom," tvrdí expert na medicínu doktor William Schaffner. Aká je  teda skutočná pravda, nevie nikto. Zbytočné strašenie ľudí a umelo vytvorená panika však ničomu a nikomu nepomôže. 

VÍRUS POTVRDILI V DALŠÍCH EURÓPSKYCH KRAJINÁCH

článok pokračuje na druhej strane >>>