Video: Modrá lagúna dobyla srdcia fanúšikov

FOTO ich premeny nájdete TU

Christopher mal len 18 rokov, keď svojím polonahým telom pobláznil ženy po celom svete vďaka kultovej snímke, v ktorej si zahral po boku o 5 rokov mladšej krásnej modelky a herečky Brooke Shields (53). Svoju kariéru začal v roku 1980 vo filme Modrá lagúna. Herec, ktorý si získal srdcia žien vďaka modrým očiam a blond hrive, Christopher Atkin má dnes už 58 rokov, no na filmovom plátne by ste ho hľadali márne.

Úloha vo filme zmenila život obom.
Úloha vo filme zmenila život obom.
Zdroj: twitter/instagram

Kariéra Hollywoodskeho herca ho však príliš nelákala a po niekoľkých menších úlohách sa rozhodol hľadať svoje šťastie niekde celkom inde. V roku 2013 sa v rozhovore s Oprah Winfrey priznal, že po úlohe v Modrej lagúne ho neustále obletovali ženy. Mal však pocit, že pre nich neznamená nič viac než sexuálny objekt. To bola vraj aj posledná vec, ktorou by sa chcel uberať.

Pri natáčaní erotických scén mala Brooke len 16 rokov
Pri natáčaní erotických scén mala Brooke len 16 rokov
Zdroj: twitter/instagram

Brooke bola jeho pravým opakom, v hollywoodskych vodách sa cítila priamo skvele. Fotila pre významné značky, natáčala filmy a dodnes je obletovanou divou. Christopher sa, naopak, stiahol z očí verejnosti a väčšinu svojho času trávi v Austrálii a na divadelných doskách, kde ho aktuálne môžete vidieť v úlohe sexi striptéra. Na svoj vek vyzerá viac ako dobre a o obdiv žien nemá ani po 30 rokoch núdzu.

Mohlo by vás zaujímať: