Počas novoročného prejavu ruského prezidenta vyšlo na svetlo sveta trápne klamstvo, ktoré si všimli pozorní diváci. Ako uvádzajú zahraničné média, Putin sa všemožne snažil ukázať svetu svoju drsnú armádu, ktorá nakoniec pozostávala z údajných hercov, ktorí stáli svedomito po jeho boku a hrali sa na vojakov.

Fotografie údajnej ,,herečky“ a Putina nájdete v galérii »


Nejde však o prvé klamstvo v podobe „platených“ vojakov z ruskej strany. Na základe predošlých videí je evidentné, že ruský prezident má v obľube najmä blond herečku, ktorá sa hrá na jeho vojenskú hrdinku už dlhší čas.

V novoročnom vysielaní ju dokonca ruský prezident dekoroval medailou ako vrchnú kapitánku armádnej zdravotnej služby. Anna Sidorenko, ako znie jej podvodné meno sa tak z noci na deň stala vrchnou veliteľkou Putinovej armády.

V novoročnom vysielaní ruský prezident Vladimir Putin dekoroval medailou ako vrchnú kapitánku armádnej zdravotnej služby údajnú Annu Sidorenko. Zdá sa však, že blondína nemá ani v najmenšom čo dočinenia s armádou.
Zdroj: profimedia


Zaujímavosťou je, že zatiaľ čo „Putinova kapitánka“ zožala úspech ako vojačka, v minulosti bola videná aj ako tajomná žena, ktorú kedysi prezývali agentka Cornetto potom, čo ju videli na leteckej šou predávať prezidentovi zmrzlinu. Zdá sa, že ruský vodca má spomínanú blondínu v obľube.

Anketa
Vedeli ste o podvodných fotografiách Ruského prezidenta a jeho vojakov?


Žena bola odfotografovaná po boku ruského prezidenta aj v januári 2017 počas vianočnej bohoslužby v Novgorodskom kláštore či na rybárskej lodi ako pracovníčka štátneho podniku.

Pokračovanie na ďalšej strane »