Upozorňujeme, že fotografie v článku nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov! 

Dva dni po Epsteinovej smrti vtrhli do jeho domu vo floridskom Palm Beach stovky policajtov, aby zaistili dôkazy. Údajne pracuje polícia aj s verziou, že pedofilného podnikateľa zavraždili. Azda aj preto je jeho luxusná vila obsadená stovkami agentov...

FOTO z policajnej razie v galérii >>>

Epsteinov dom hriechu obsadili policajti.
Zdroj: Twitte

Prvýkrát vtrhli policajti do Epsteinovho domu hriechov v roku 2008. Na stenách objavili visiace obrazy s erotickou tematikou, nahé fotografie neplnoletých dievčat a množstvo sexuálnych pomôcok. Epstein sa v tom čase polícii ku všetkému priznal, no vďaka šikovným právnikom a tučnému balíku peňazí si za mrežami odsedel len 13 mesiacov.

Epsteinov dom hriechov. V takomto luxuse obletovali jeho sexuálne otrokyne svetovú elitu.
Zdroj: Profimedia

O Nadi nikto nepočul

Ďalšia razia prebehla v roku 2016. Epsteinove sexuálne otrokyne neustále pribúdali, no spolu s nimi aj svedectvá dievčat, ktoré pre Epsteina pracovali pred niekoľkými rokmi. Fotografie z druhej razie pomáhajú vyšetrovateľom aj teraz, po smrti miliardára, ktorý mal na starosti zabezpečovanie mladých dievčat na sexuálne hrádky pre svetovú elitu. S vyhľadávaním sexuálnych otrokýň mu mala pomáhať aj Slovenka Naďa, po ktorej sa počas vyšetrovania Epsteinovej kauzy zľahla zem.

Naďa Marcinková, slovenská exmodelka a licencovaná pilotka, ktorá je podľa zahraničných médií zapletená do pedofilného škandálu známeho amerického miliardára Jeffreyho Epsteina.
Zdroj: YouTube, Twitter, Facebook

Mnohé Epsteinove obete však dúfali, že si jedného dňa vypočuje spravodlivý rozsudok a za svoje činy bude tvrdo pykať. Ktovie, možno, keby steny vedeli hovoriť, bol by Epstein obžalovaný oveľa skôr a spolu s ním aj množstvo svetových politikov či dokonca monarchov...

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: