Petr Pavel celý život uprednostňoval praktický krátky účes na ježka. „Bol mi najsympatickejší, ale to sa nepáčilo ani mojej žene, ani stylistke,“ prezradil Pavel vo videu na Instagrame. Takže keď sa mal fotografovať na volebné bilbordy, donútili ho k zmene.

„Keď som šiel k holičke, tak manželka jej poslala obrázok Georgea Clooneyho a povedala ‚asi takto'. Tak som povedal ‚dobre, to som ochotný prijať‘,“ dodal Petr Pavel.

Herec George Clooney v známej reklame na kávu.
Zdroj: Nespresso

Aj osobná predvolebná stylistka Pavlovcov a módna návrhárka Štěpánka Pivcová pre český Blesk potvrdila, že keď pripravovali fotografovanie na bilbordy, inšpirovali sa hollywoodskymi hercami. Sama priniesla ich fotografie. „Boli to tí, ktorí majú chlapskú charizmu,“ opísala Pivcová.

Kto okrem Clooneyho bol ešte v hre? Pozrite sa v galérii TU!


Po tom, ako sa dámy rozhodli pre inšpiráciu Georgeom Clooneym, šlo všetko veľmi rýchlo. Vtedy ešte prezidentskému kandidátovi stačilo vraj iba trochu upraviť vlasy, fúzy a vybrať dobre padnúce obleky. „Boli to však detaily, Petr Pavel je totiž dokonalý materiál,“ chváli ho Pivcová.

Protokolista Ladislav Špaček ocenil vzhľad Petra Pavla.
Zdroj: Miroslav Miklas, Archív

Podľa všetkého Pavel zaujal nielen názormi a politikou, ale aj vzhľadom. „Vidieť, že je to starostlivo pripravená práca a že to nepodcenili,“ zhodnotil vizáž Petra Pavla odborník na etiketu Ladislav Špaček pre web Seznam Zprávy.

Anketa
Podobá sa Petr Pavel na Georgea Clooneyho?

Ktorou hviezdou sa mohol Petr Pavel inšpirovať? Píšte do komentárov!

Prečítajte si tiež: