Všetky štyri totiž vynikajú aj krásou a intelektom. V školách patrili (alebo patria) k premiantom a pokiaľ ide o narábanie so slávou, nie sú žiadnymi nováčikmi. Zatiaľ čo trojica sestier sa musela ešte v detstve vysporiadať s búrlivým súkromným životom otca Huntera (50), najmladšia vnučka prezidenta prišla o svojho rodiča pred vyše piatimi rokmi.

Pozrite si FOTO úžasných vnučiek nového prezidenta Bidena: Obliekajú sa ešte lepšie než Melania, to sú ale fešandy! >>

Zľava: Naomi Biden, Finnegan Biden, Beau Biden, Maisy Biden, Jill Biden a Natalie Biden
Zdroj: Vogue

Nečudo teda, že po tom, čo „ospalý Joe“ – ako Bidena prezýval jeho porazený súper Trump – vyhral americké voľby, sa štvorlístok vnučiek prebojoval až do popredia pozornosti Američanov. Zaujímavé sú totiž nielen na pohľad!

VIDEO: Bidenove vnučky Naomi, Finnegan, Maisy a Natalie na inaugurácii

Naomi (27)

Dcéra Bidenovho syna Huntera a jeho prvej manželky Kathleen Buhle. Otec ju pomenoval po zosnulej sestre, ktorá zahynula počas autonehody v roku 1972. Jej rodičia sa rozviedli v roku 2015 a v ten istý rok prišla aj o strýka Beaua, ktorý zomrel na rakovinu. V detstve bola tiež svedkom otcových problémov s drogami a ako dospelá sa zasa musela vysporiadať s tým, že médiá často rozoberali Hunterov osobný život.

Ďalšie FOTO krásnej Naomi Biden nájdete v galérii >>

Naomi Biden s priateľom.
Zdroj: Instagram/Naomi Biden

V roku 2018 sa stala nevlastnou sestrou dcéry, ktorú Hunter splodil so striptérkou Lunden Roberts. Napriek všetkému patrí k najväčším zástancom svojho otca a keď sa do neho pustil exprezident Trump, na svoj verený instagramový profil – ktorý má z Bidenových vnučiek ako jediná, napísala, že by na pódiu s Donaldom nevydržala ani päť minút bez toho, aby mu dala facku. Má vyštudované právo a v súčasnosti je vo vzťahu.

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane >>>