FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Vo voľbách, ktoré akoby nemali konca, zvíťazil šéf demokratov, Joe Biden (77). Jeho manžela Jill tak nahradí Melaniu Trumpovú a stane sa prvou dámou Spojených štátov. Z toho, čo sa momentálne rozpráva o jej manželovi, však nadšená určite nebude. Na sociálnej sieti Instagram sa objavilo video, ktoré obviňuje Bidena z pedofílie. Na videu sú zostrihané zábery z rôznych udalostí, na ktorých je vidieť, ako chytá počas fotenia neplnoleté dievčatá za pás či za prsia. 

VIDEO Bidena obvinili na sociálnej sieti z pedofílie!

Na iných záberoch je zas vidieť, ako sa prehnane nakláňa k malému dieťaťu, či ako si dievčatko počas fotenia postaví hneď vedľa seba a rukou ho chytí okolo pása alebo pliec. Na internete koluje taktiež množstvo fotografií, na ktorých bozkáva malé deti na ústa. Na záberoch, ktoré zverejnil instagramový účet s názvom Theangelastanton, je taktiež vidieť, ako sa deti od Bidena odkláňajú a zakrývajú si tvár rukami. 

Samotný prezident Donald Trump dokonca označil v minulosti na Twitteri Bidena ako pedofila. Jeho najstarší syn Donald Trump ml. (42) si zas z Bidena vystrelil na sociálnej sieti Instagram. Príspevok neskôr zmazal a označil ho za žart. To však stále nie je všetko.

Anketa
Fotografie a videá Bidena rozdelili ľudí na dva tábory. Myslíte si, že jeho správanie k deťom hraničí s pedofíliou?
  • 81%
  • 19%

Počas sčítavania hlasov v amerických voľbách rozposlal anonym v meste Alexandria v štáte Virginia listy, v ktorých sa uvádza, že Biden je pedofil a každý, kto za neho hlasuje, pedofíliu toleruje. „Pravdepodobne ste už počuli alebo videli rôzne videoklipy/fotografie, na ktorých je znázornená posadnutosť Bidena. Je možné, že si sa nad tými zábermi iba pousmial. No videl si aj videá, ako Joe Biden nevhodne bozkával malé deti?" píše sa v liste, ktorého súčasťou boli aj odkazy na videá na Youtube, ktoré majú Bidena usvedčiť z pedofílie. 

„List som dostal 25. októbra, ale ja som už hlasoval oveľa skôr. Aj tak by ma to neodradilo,"cituje mestský portál Alexandrie Alxnow jedného z obyvateľov. O tom, že Bidenovi verí väčšina Američanov svedčí aj fakt, že vo Virginii za neho hlasovalo viac ako 2 300 000 ľudí, zatiaľ čo Trump dostal 1 900 000 hlasov. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: