Bývalý prezidentský pár odletel v stredu z vojenskej základne Joint Base Andrews v Marylande, kde sa Trump naposledy prihovoril Američanom ako ich líder.

FOTO Rozlúčkové outfity Melanie a Ivanky nájdete v galérii >>

Prítomná bola celá rodina – očarujúca, ale plačúca Ivanka (39), jej manžel Jared, čerstvo zasnúbená Tiffany (27) a aj bratia Don Jr.  (43) a Eric (37). Nechýbali ani ich partneri a partnerky a takisto aj Ivankine tri deti. Za smutných tónov Sinatrovej piesne „My way“ potom Trumpovci odleteli v prezidentskom špeciále na Floridu, kde Donald vlastní luxusný rezort Mar-a-Lago, napísal britský denník Daily Mail.

Donald a Melania Trumpovci sa lúčia s Bielym domom.
Zdroj: Getty Images

FOTO: Trumpa vítali na Floride búrlivými ováciami >>

V tzv. „slnečnom štáte“ sa však usadili aj ostatní členovia famílie: Ivanka s Jaredom v Miami, rovnako ako Tiffany a jej miliardársky snúbenec. Eric Trump a jeho partnerka si síce ešte hniezdočko hľadajú, no Don Jr. si vyhliadol dom v mestečku Jupiter. Na Floridu sa navyše sťahujú aj Trumpovi dvaja poprední spolupracovníci a špekuluje sa, že do vysokej politiky by sa po Donaldovi mala namočiť krásna Ivanka.

Trumpa na Floride vítali s otvorenou náručou.
Zdroj: Getty Images

Koniec éry: Pozrite sa, ako Trumpovci odchádzali z Bieleho domu >>

Pokiaľ ide o Melaniu, tá sa vraj chystá na veľmi dlhú dovolenku. Ešte v lietadle zo seba zhodila čierny „smútočný“ outfit Chanel za dovedna 63-tisíc eur (58-tisíc z toho stála kožená značky Hermes) a nahradila ho farebnejšími šatami od Gucci za 3-tisíc eur. Na znak toho, že sa oficiálne dáva do dovolenkového módu, Melania vymenila aj lodičky na vysokom podpätku za 450-eurové balerínky.

Trumpovci pred odletom na Floridu.
Zdroj: Profimedia
Trumpova dcéra Ivanka sa neubránila slzám.
Zdroj: YouTube
Čerstvo zasnúbená Tiffany Trump po prílete na Floridu.
Zdroj: Noam Galai

VIDEO Vypočujte si rozlúčkový prejav Melanie Trump

Pozrite si aj: