Viac FOTO nájdete TU!

Princezná Charlene zmeškala siedme narodeniny svojich dvojčiat a v príspevku na sociálnej sieti Instagram prelomila mlčanie o svojom zdravotnom stave. „Všetko najlepšie k narodeninám, moje deti. Ďakujem ti, Bože, že si ma požehnal takýmito úžasnými deťmi. Som naozaj požehnaná. S láskou, mama," napísala monacká princezná v dojemnom príspevku z liečebného zariadenia, do ktorého nastúpila po návrate z Afriky. Jej manžel Albert (64) neskôr uviedol, že princezná nastúpila do liečebne pre fyzické a emocionálne vyčerpanie po dlhej chorobe a zdravotných komplikáciách.

Na zverejnených záberoch sú dvojčatá oblečené v pyžamách, ako sfukujú sviečky na torte v tvare čísla 7 v miestnosti vyzdobenej balónmi a narodeninovými transparentmi. Princ Albert v rozhovore pre People potvrdil, že deti oslavovali bez svojej matky, ale povedal, že najväčším prianím rodiny je, aby Charlene pred Vianocami navštívili. "To je to, v čo najviac dúfame, ale v tejto chvíli neexistuje žiadny konkrétny dátum," uviedol v rozhovore.

Neúčasť princeznej na narodeninovej oslave jej detí vyvolala vlnu otázok o závažnosti jej zdravotného stavu. A zatiaľ čo médiá zdravotné komplikácie zľahčovali a hádzali na psychickú nepohodu a labilitu princeznej, jej priatelia sa rozhodli prehovoriť a pre magazín Page Six uviedli celkom iné informácie. Podľa ich slov princezná prekonala závažnú infekciu, pri ktorej v Afrike takmer zomrela.

Zdroj: Instagram/hshprincesscharlene

V rozhovore pre túto publikáciu priateľka princeznej povedala: „Je nespravodlivé, že ju vykresľujú ako osobu s nejakým mentálnym alebo emocionálnym problémom. Nevieme, prečo palác bagatelizuje, že takmer zomrela v južnej Afrike."

Anketa
Myslíte si, že kráľovská rodina zatajuje vážny stav princeznej?

Priateľka princeznej pre magazín uviedla, že princezná mala vážnu infekciu ucha, nosa a hrdla, čo malo za následok závažné problémy s dutinami a prehĺtaním vyplývajúce z predchádzajúcej operácie. „Už viac ako šesť mesiacov nemôže jesť pevnú stravu pre všetky operácie, ktorými odvtedy prešla. Dokázala prijímať tekutiny iba slamkou, takže stratila takmer polovicu svojej telesnej hmotnosti," dodala na margo jej zdravotného stavu.

Zdroj: archív

Prečítajte si tiež: