Odborníci i verejnosť si pozorne všímajú oblečenie Evy Pavlovej. Niektoré outfity ich nadchli, iné sklamali. Ako to zhrnula influencerka a redaktorka expres.cz Anna-Marie Donkor, Eva Pavlová sa v móde ešte hľadá – ale má na to byť novou ikonou. “Vzhľadom k svojej postave a typu správne volí menej romantický štýl, ale určite by nemala pokračovať v trende voľnejších strihov. Tie znižujú hodnotu outfitu a spôsobia, že oblečenie vyzerá chudobnejšie. Oveľa elegantnejšie bude pani Pavlová vyzerať v perfektne padnúcich strihoch na telo,” mieni Donkor.

Influencerka a redaktorka expres.cz Anna-Marie Donkor hovorí, že Eva Pavlová sa v móde ešte hľadá – ale má na to byť novou ikonou.
Zdroj: archív

Slovenská odborníčka na diplomaciu a protol Mária Holubová upozorňuje, že Eva Pavlová ako manželka českého prezidenta by mala rešpektovať pravidlá diplomatického protokolu a pravidlá európskych elít. Tie nie sú v prípade manželky štátnika také prísne ako v prípade štátničiek a političiek. “Manželka prezidenta má širšie pole pôsobnosti, napríklad čo sa týka kolority, ale aj doplnkov. Dress code dámy na najvyššej úrovni musí rešpektovať vek, telesné dispozície a farbu vlasov. Niekedy aj výšku, ako to bolo v prípade Carly Bruni, ktorá pre vysokú postavu mala dovolené balerínky. Musí to byť však zosúladené tak, aby dôstojne prezentovala úrad svojho manžela,” pripomína Mária Holubová.

Odborníčka na diplomaciu a protokol Mária Holubová Evu Pavlovú chváli, ale aj ona našla v jej obliekaní určité chyby.
Zdroj: archív

Ako hodnotia oblečenie Evy Pavlovej odborníčky si pozrite V GALÉRII!

Podľa nej je Eva Pavlová vzdelaná, distingvovaná a šarmantná dáma, pôsobí očarujúco. “Najviac na nej vyzdvihujem jej prirodzenú nevtieravú krásu a kultivovaný prejav. Oceňujem strih a farebnosť šiat, ktoré podčiarkujú jej identitu a individualitu,” vyzdvihuje Mária Holubová prednosti prezidentovej manželky.

Módna blogerka Ina T. hovorí, že Eva Pavlová má dobre nakročené k svojskému štýlu.
Zdroj: Instagram ina_t_official

Eva Pavlová dala najavo, že uprednostňuje nadčasovú elegantnú módu a chce podporovať českých návrhárov. „Už teraz propaguje lokálne značky, smeruje k striedmosti a minimalizmu,“ chváli ju v Blesku módna kritička Ina T. Podľa nej má Eva Pavlová veľmi úspešne nakročené k osobitnému štýlu.

Najväčšie módne prešľapy Evy Pavlovej: Čítajte ďalej!