Úspešná spoločnosť v súčasnosti reprezentuje také hviezdy, akými sú Gisele Bündchen či sestry Gigi a Bella Hadid. „Nie je to o pohlaví, veľkosti či tvare, ale o tej radosti, ktorá z Elly vyžaruje,“ objasnil pre magazín People Ivan Bart, prezident firmy.

FOTO Dcéra Kamaly Harris Ella: Na sociálnych sieťach ukazuje chlpaté podpazušie, tetovania aj šialené outfity >>

Ella Emhoff ešte stále študuje, no vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu trávi väčšinu času doma. Počas karantény často experimentovala s vlastným štýlom, ako dokazujú jej fotografie na sociálnych sieťach, a dokonca si sama tetovala vlastné telo. Ako prezradila pre New York Times, má až 18 rôznych tetovaní, pričom o niektorých nevie ani jej mama Kamala, ktorá sa stala vôbec prvou viceprezidentkou USA v dejinách.

Anketa
Páči sa vám Ellin štýl obliekania sa?

„Bola som ponukou veľmi prekvapená,“ prezradila Ella, pretože si vraj nikdy takúto kariéru nepredstavovala. „Je to trochu strašidelné. Ako mnohé iné dievčatá, aj ja som kedysi bojovala s nízkym sebavedomím. A teraz idem do sveta, ktorý je sústredený len na to, ako vyzeráte!“ smeje sa 21-ročná premiantka. IMG Models si okrem nej vytipovalo aj afroamerickú poetku Amandu Gorman, ktorá so svojou básňou takisto vystúpila na Bidenovej inaugurácii.

Pozrite si aj: