FOTO PRED A PO NÁJDETE V GALÉRII

Barbra Streisand, Madonna, Pamela Anderson, Brigitte Bardot a mnohé iné! Pánsky časopis Playboy zdobili v minulosti ženy s bujným dekoltom, po ktorých muži túžili a, naopak, „obyčajné smrteľníčky” im len potichu závideli. Pre klesajúci predaj časopis ukončil svoju výrobu a od minulého roka ho nájdete už iba na internetovej stránke. 

VIDEO Nechutné detaily zo života s Hefnerom: Psie hovná, orgie aj drogy a alkohol

Na titulnej strane časopisu sa každý mesiac ocitla tzv. playmate, čo v presnom preklade znamená spoluhráč. V tomto prípade to bola, spoluhráčka muža, ktorá sa nehanbila pred fotoaparátom vyzliecť a ukázať celému svetu. Mnohé z týchto žien však už ani zďaleka nevyzerajú tak ako kedysi. Mnohé z nich pohltil svet šoubiznisu natoľko, že sa z nich stali alkoholičky, iné sa uchýlili k užívaniu drog. Niektorým zas tak veľmi záležalo na svojom výzore, že podstúpili nespočetné množstvo plastických operácii a dnes sú z nich úplne iné ženy.

Majiteľom legendárneho pánskeho magazínu bol Hugh Hefner, ktorý sa krásnymi ženami obklopoval celý život. Obľúbený pánsky magazín založil v roku 1953.  Od jeho smrti uplynuli minulý rok v septembri už tri roky.

FOTO PRED A PO NÁJDETE V GALÉRII