Ruská žena menom Vera desaťročia tvrdila, že prezident Vladimir Putin je jej syn. Hoci sa doteraz nenašli žiadne dôkazy, jej tvrdenia nemusia byť celkom nepravdivé. Život však ani zďaleka nemala jednoduchý a prešla si počas 97 rokov života naozaj desivými skúsenosťami.

Dôkazové fotografie Very Putin nájdete v galérii »

Žena pôvodom z Gruzínska tvrdila, že svojho syna Vladimira poslala do Ruska keď mal desať rokov. Uviedla, že ho poslala preč preto, že detstve trpel zneužívaním a zanedbávaním od svojho nevlastného otca Georgiho. Rodina predtým, keď žila v chudobnom meste Metekhi v Gruzínsku.

Ďalej Vera uviedla, že prezývka pre Putina bola „Vova“, a dodala, že po hroznom zneužívaní ho poslali bývať k starým rodičom do Ochyoru v Rusku. Tak sa údajne mala zmeniť jeho cesta a neskôr sa stal jedným z najmocnejších mužov sveta.

Záznamy nájdené v meste neďaleko Metekhi odhalili, že Vladimir Putin bol zaregistrovaný v škole Metekhi v rokoch 1959 až 1960 a narodil sa ako Gruzínec, nie Rus.
Zdroj: facebook

I keď by väčšina ľudí tvrdenia označila ako nezmysel, v skutočnosti vytvorila niekoľko fotografií svojho syna, ktoré sa neuveriteľne podobajú práve na ruského prezidenta. Črty tváre, mimika aj celkový výzor sú viac ako mätúce.

Pokračovanie na ďalšej strane »