Po bombových útokoch v Sýrii a nezhodách medzi najväčšími veľmocami súčasného sveta sa opäť približuje predpoveď najznámejšej jasnovidky všetkých čias. Baba Vanga zomrela pred 22 rokmi, no jej predpovede sú stále aktuálne.

Balkánska veštkyňa, známa ako Nostradamus Balkánu, údajne predpovedala, že Rusko na čele s Putinom opäť ovládne svet. Zomrela však v roku 1996 ešte predtým, ako mohla vedieť, že Putin sa stane natoľko silným, že v Rusku nenájde náhradu. Zvláštnu predpoveď Vanga oznámila ako prvému spisovateľovi Valentinovi Sidorovi: ,,Všetko sa roztopí ako ľad, iba jeden zostane nedotknutý - Vladimírova sláva, sláva Ruska."

Baba Vanga predpovedala veľkú moc aj prezidentovi Ruska, Vladimírovi Putinovi.
Zdroj: Getty Images

Baba Vanga v minulosti prepovedala j tretiu svetovú vojnu, ktorá sa podľ a niktorých teraz pomaly, ale isto blíži. Britská premiérka Theresa Mayová vypovedala z Británie 23 ruských diplomatov v dôsledku otravy ruského dôstojníka Skripaľa a jeho dcéry Julije. Okrem iných aspektov nepokojov vo svete sa odborníci zmieňujú aj o útoku v Sýrii, kde raketové paľby spustilo USA, Francúzsko a Británia.

Myslíte si, že bude tretia svetová vojna? Vyjadrite svoj názor v diskusii pod článkom!

Prečítajte si aj: