Bittó Cigániková ešte v novembri zverejnila na sociálnej sieti, že predáva luxusný bratislavský 3-izbový byt s rozlohou 100,68 m2. Pre jej rodinku, ale aj obrovského štvornohého miláčika to bol totiž už malý priestor. Cena nehnuteľnosti bola stanovená na 329-tisíc eur. Počas posledných týždňov sa už ale byt predával za 285-tisíc eur. Najnovšie už pri ňom pri ňom svieti - Rezervované.

Áno už je podpísaná rezervačná zmluva a máme vybratý starší domček kúsok ďalej, ktorý si plánujeme postupne rekonštruovať,“ potvrdila Bittó Cigániková novú situáciu. Poslankyňa prezradila, že na nový začiatok teší s celou rodinou: „Chlapci sa veľmi tešia, že konečne budú mať svoje súkromie a Ivy (55-kilová Doga) sa určite poteší permanentnému výbehu.“

Radosť je ale krížená aj s nostalgiou. Nie je totiž ľahké opustiť niečo, čo ste budovali dlhé roky. „Zároveň ale, keďže náš bytík bol zariadený presne podľa mojich predstáv a milovala som to tu, nebude sa mi vôbec odchádzať ľahko,“ povedala poslankyňa. Aj u známej političky teda platí, že nové začiatky sú vždy ťažké. „Mám pocit, že opúšťame skutočný domov ale verím, že domov je tam, kde sme spolu. A tak si ho vytvoríme s láskou odznova :),“ dodala s nádejou Bittó Cigániková.

Akého krásneho bytu sa Bittó Cigániková zbavuje, nájdete v galérii.

Prečítajte si tiež: