Bývalá poslankyňa a 56-ročná podpredsedníčka Nitrianskeho samosprávneho kraja Eva Antošová poriadne prekvapila fanúšikov, keď zverejnila svoju fotku. Na tej by nebolo nič zvláštne, keby na nej nebola vyobrazená vo veľmi krátkych šortkách. Dôvodom tohto outfitu však nie je teplé počasie, ale športové aktivity političky. "Trochu pohybu nikomu nezaškodí. Ako ste na tom s pohybom Vy, priatelia? Športujete radi alebo sa musíte trošku nútiť?" pýtala sa v statuse pod fotkou. Uviedla tiež, že sa hýbe pre zdravie a zábavu. "Odľahčí to myseľ a niekedy môže byť človek znovu dieťaťom," dodala.

Akú mala pri fotení náladu však môžeme len predpokladať, keďže 56-ročná Antošová zverejnila nie svoju tvár, ale výsledky športových cvičení. Na fotke je totiž vidieť len jej chrbát, ruky, nohy a tiež čierne športové šortky.

Eva Antošova je známa ako byvala poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky. Do parlamentu bola zvolená v roku 2002 za stranu HZDS, na kandidátke bola umiestnená hneď na druhom mieste za predsedom Vladimírom Mečiarom. Druhýkrát sa dostala do Národnej rady ako poslankyňa za stranu SNS v roku 2016. Bola členkou výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie. Teraz pôsobí ako podpredsedníčka Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Viac zo statusu Antošovej si dozviete v našej galérií

Prečítajte si tiež: