Originálne blahoželanie k sviatku! V Bratislave pri frekventovanej križovatke medzi Tomášikovou a Ružinovskou ulicou sa objavil rozmerný billboard s tajuplným odkazom: „Predseda všetko najlepšie“. Na plagáte vidno aj obrovské červené srdiečko s iniciálkami R.F.

Billboard sa okamžite stal terčom vtipov, keďže si mnohí pomysleli, že pod iniciálkami R.F. sa určite skrýva predseda Smeru-SSD Robert Fico. Ten totiž práve tento týždeň oslavuje meniny, a tak sa predpokladalo, že za tajomným plagátom stojí niekto z jeho fanúšikov.

Internet rozvíril tajomný billboard s blahoželaním, ktorý odfotili v hlavnom meste. Viacerí sa domnievali, že adresátom má byť predseda Smeru-SSD Robert Fico (58). Ako sa ukázalo, všetko je inak!
Zdroj: Vlado Benko jr.

Stranu Smer-SSD sme oslovili s otázkou, či vedia o billboarde a či tušia, kto môže byť jeho objednávateľom. Hovorca Smeru Ján Mažgút prekvapil správou, že adresátom originálneho blahoželania nemá byť Robert Fico, ale niekto úplne iný. KTO SA SKRÝVA za iniciálkami R.F. si prečítajte v našej galérii!

KTO SA SKRÝVA za iniciálkami R.F. si prečítajte v našej galérii!

Prečítajte si tiež: