VIDEO Očkovacie ŠIALENSTVO v Bratislave: Aupark zaplavili DAVY ľudí, tvoria sa NEKONEČNÉ rady!
22. 11. 2021, 13:28 (aktualizované: 1. 6. 2024, 6:51)
Oddnes na Slovensku sprísňujeme pandemické opatrenia. Zdá sa však, že lockdown pre nezaočkovaných donútil ľudí zmeniť na očkovanie názor. Dôkazom toho je doslova preplnené nákupné centrum, v ktorom ľudia čakajú na prvú dávku vakcíny v nekonečných radoch.
Zdroj: Plus jeden deň
Zdroj: Plus jeden deň
Zdroj: Plus jeden deň
Galéria k článku
Na Slovensku sa od pondelka sprísnili opatrenia v súvislosti s ochorením COVID-19. Sprísnenie opatrení má pomôcť stabilizovať kritickú situáciu v nemocniciach. Ak sa nezlepší, premiér nevylúčil zavedenie tzv. lockdownu pre všetkých. Zdá sa však, že sprísnenie opatrení pomohlo a ľudia sa začali v enormnom množstve nechávať očkovať.
AKO TO V AUPARKU MOMENTÁLNE VYZERÁ, NÁJDETE V GALÉRII <<

Nové očkovanie centrum, ktoré otvorili v bratislavskom Auparku 16. októbra momentálne praská vo švíkoch. Známe nákupné centrum v týchto hodinách zdobí nekonečný rad ľudí čakajúcich na svoju dávku vakcíny proti koronavírusu. Podľa našich informácii čaká potenciálnych záujemcov o očkovanie minimálne hodinové čakanie.