Známa veštkyňa Daniela Paculíková, ktorej predpovede nájdete na portáli vesti.sk, odhalila budúcnosť, ktorá mnohých zaskočí. Aj keď je totiž podľa nej spolupráca troch politikov dobrá, nie sú obklopení zdatnými ľuďmi. „Matovič, Čaputová a najmä Kollár si musia uvedomiť vysokú funkciu a usporiadať si svoj súkromný život. Inak nemôžu očakávať rešpekt. Dôležité je vedieť si priznať chybu,“ upozorňuje.

Veštba pre Zuzanu Čaputovú

Množstvo práce by malo čakať na prezidentku, ktorá by dokonca mala čeliť zdravotným problémom. „Pani Čaputová má náročný rok a čaká ju množstvo práce, výsledky ktorej nebudú až také zjavné. Nevyhne sa stresu a z neho plynúcim možným zdravotným problémom. Musí si nájsť čas na dostatočný odpočinok,“ upozorňuje veštkyňa.

Veštba pre Borisa Kollára

Boris Kollár by si  mal dávať pozor predovšetkým na súkromný život. „Kollár by mal byť v profesionálnom i súkromnom živote veľmi opatrný. Tak ako môže veľa dosiahnuť, rovnako môže o všetko aj prísť,“ varuje.

Veštba pre Igora Matoviča        

Veštkyňa sa najprv pokúsila nahliadnuť aj do budúcnosti premiéra Matoviča, ktorý podľa nej nie je vodcovským typom. „Premiér určite nie je vodcovský typ, ale isté šance v dátume narodenia má, nie sám, ale v spolupráci s odborníkmi. Ak bude príliš direktívny, príde aj o ne,“ poznamenala.

Veštba pre Slovenskú republiku

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE