Veštba pre Slovenskú republiku

Veštkyňa vidí problém v boji s koronavírusom v rezorte zdravotníctva. „Koronu Matovičova vláda absolútne nezvláda najmä pre nekompetentného ministra zdravotníctva, ktorý problém rieši srdcom či duchom, a nie rozumom! Je pod zlým vplyvom laikov, nemá vlastný názor, robí neprofesionálne rozhodnutia len preto, že si dá kadečo nakukať,“ hovorí Paculíková, podľa ktorej v „koronačasoch“ musí byť Krajčí prísny na poradcov a v rezorte dôkladne upratať.

Priestupné roky sú podľa Daniely tými vôbec najťažšími. „V nich zvyčajne zažívame väčšie straty, častejšie ochorieme (vojny tiež nie sú výnimkou). V priestupnom roku by sme sa mali vyhnúť nasledujúcim činnostiam: zmena zamestnania, stavba, renovácia, sobáš, sťahovanie, predaj či kúpa nehnuteľnosti. Slovensko, bohužiaľ, má voľby v poslednom čase práve v priestupných rokoch, preto cesta k dobrým úmyslom vlády bude vždy prekážková, náročná a zdĺhavá,“ hovorí.

Veci by sa podľa predpovedí mohli pohnúť vpred až v prvej polovici novembra. „Momentálne veľmi nepokročíme, od 9. 9. do 13. 11 je retrográdny Mars, ktorý mnohé spomaľuje a brzdí. Nie je to náš nepriateľ – dáva čas vrátiť sa k starým, nerealizovaným nápadom či projektom a k prehodnocovaniu. To sa týka všetkých bez rozdielu – či už zamestnancov národa,  t. j. vlády i bežných občanov. Medzi staršími ľuďmi vládne nevraživosť, zlosť a tendencia k udávaniu tých, čo nie celkom dodržiavajú všetky opatrenia."

Podľa veštice nás teda korona bude strašiť ešte minimálne mesiac, no v decembri  by mohla prísť vytúžená úľava. „Korona nás bude v septembri i októbri naďalej strašiť a je predpoklad, že vírus sa rozšíri rýchlym tempom. Jeho dopad sa začne znižovať od decembra 2020,“ upozorňuje  veštica, podľa ktorej bude prelomovým dátumom deň zimného slnovratu a vykročenie do veku Vodnára. „Január 2021 je časovým obdobím, kedy sa život okolo nás začne zmierňovať novým lúčom nádeje. Medicína bude mať konečne riešenie a dlhá bitka pri výrobe účinnej vakcíny na boj proti COVID-19 bude plodná. Miera zotavenia sa následne výrazne zlepší. Po tejto fáze sa situácia začne zmierňovať,“ hovorí.

Paculíková svoju predpoveď uzatvára opitmisticky, pričom k najväčšiemu zlomu by podľa jej slov mohlo prísť v aguste budúceho roku. „Hoci sa očakáva, že klesajúci vplyv vírusu sa prejaví v priebehu prvého polroka 2021, bude na opätovné nastolenie normálu významný mesiac august 2021. Celý tento neporiadok Covid-19 je pod negatívnym vplyvom Saturna a Pluta, spojili sa v znamení Kozorožca a spôsobili úplný neporiadok našej mysle, životov a takmer všetkého ostatného. Postavenie planét v roku 2021 bude už omnoho priaznivejšie,“ uzavrela.

Mohlo by vás zaujímať: