Uvedomiť si, že Julo Viršík už odrazu skutočne nie je medzi živými, je pre mnoho jeho priateľov, ale najmä blízkych, ešte stále obrovským a neuveriteľným šokom. Žiaľ, nejde o žiadnu mylnú predstavu, ale krutú skutočnosť, s ktorou sa na jeho pohrebe museli včera prítomní vyrovnať. Najväčší žiaľ zažívala jednoznačne jeho manželka Adriana, ktorá nesie stratu životnej lásky veľmi ťažko. „Koľko bolesti môže človek uniesť? Povedz mi, ako budem bez teba žiť?" napísala užialene pred pár dňami na svoj profil na sociálnej sieti Adriana, ktorá podľa všetkého ani nevyšla medzi kondolujúcich hostí. Úprimnú sústrasť tak mohli vyjadriť len Julovej sestre či dcére Nine, ktorá celý obrad preplakala.

S Julom Viršíkom sa lúčila jeho sestra (vpredu) a dcéra Nina (vzadu).
Zdroj: MATEJ KALINA


Medzi smútiacimi bola však aj jej nevlastná sestra Lenka, o ktorej existencii vedel len málokto. Pravdou však je, že Julo bol už raz ženatý a z tohto vzťahu má už spomínanú dcéru. Jej mamou je sympatická Andrea, ktorá na pohrebe taktiež nechýbala. Na veľké počudovanie všetkých však tá medzi hosťami, ktorí smeli ísť do smútočnej siene, nebola. „Videla som ju celý čas stáť vonku, blízko dverí, dnu však nebola. Bolo to zvláštne," prezradila nám jedna z účastníčiek pohrebu.
Ako sme už písali, navždy sa s Julom Viršíkom prišli rozlúčiť aj mnohí jeho kolegovia.


Nechýbal legendárny moderátor z rádia Miroslav „Mirec“ Babják, kolega z konkurenčného rádia Milan „Junior“ Zimnýkoval či televízny moderátor Dodo Dúbravský. Na kamaráta si zaspomínali aj Jarmila Lajčáková Hargašová, moderátor Telerána Daro Richter, ale aj zabávač Oliver Andrásy.

FOTOGRAFIU NA BOK ODSTRČENEJ VIRŠÍKOVEJ EXMANŽELKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež: