Šéf klubu OĽaNO-NOVA zažíva krušné chvíle. Po tom, ako mu hrozí odobratie poslaneckého mandátu, sa mu otáčajú chrbtom aj jeho vlastní ľudia. Aj keď sa Matovič rád prezentuje, že mu záleží na obyčajných ľuďoch, bývalá členka Ritomská prezradila, že všetko je úplne inak!

Vo svojom videu prerozprávala dávnejší príbeh o žene z Košíc, ktorá sa chcela stretnúť s Igorom Matovičom. Tá dokonca dala do zálohy prsteň, len aby sa so šéfom OĽaNO stretla. Keďže nemala peniaze na vlak do Bratislavy, musela to riešiť týmto spôsobom. "Na druhý deň mi tá pani hneď písala, či som sa stretla s Matovičom. Ja jej hovorím - pani zlatá, pán Matovič váš list roztrhal a ani si ho nečítal,“ šokovala vo videu Ritomská.

Výprask v parlamente: Krempaská vyplieskala Matoviča!

Po plagátoch vytasil Matovič toto! Domyslel to ale poriadne?

Vo videu prehovorila tiež o zákulisných praktikách strany OĽaNO. “Matovič vytvoril v našom klube atmosféru podlizovania. On je síce dobrý manažér, ale z politiky si robí biznis. Moje skúsenosti ma presvedčili o tom, že je to psychopat so sociopatickými sklonmi,“ nedávala si servítku pred ústa Ritomská.

Matovič však jej názor na jeho osobu berie s rezervou. “Vzhľadom na to, že pani Ritomská má vážne zdravotné problémy, nevidím dôvod jej vyjadrenia akokoľvek komentovať. Celý náš poslanecký klub jej praje skoré uzdravenie,“ dodal poslanec.

Ritomská sa na slovenskej politickej scéne objavila spolu so stranou OĽaNO pred voľbami v roku 2012. Po roztržkách s vedením z poslaneckého klubu nakoniec vystúpila.