Reklama

Tak tomu NEUVERÍTE! Béla Bugár ŠOKUJE: S týmto už NIKTO na Slovensku NEPOČÍTAL!

Béla Bugár - niekdajší predseda strany Most-Híd

Zdroj: David Duducz

Reklama

Béla Bugár (64) opätovne vstupuje do strany Most-Híd. Chce jej pomôcť svojimi skúsenosťami aj v regiónoch!

Súčasný predseda strany László Sólymos podčiarkol, že Most-Híd chce ostať stranou, ktorá bude presadzovať spoluprácu a zmierenie. Obaja odmietajú nenávisť a zneužívanie strachu na burcovanie ľudí. 

Béla Bugár: Expolitik o projekte Mikuláša Dzurindu a novovznikajúcich stranách (január 2023)

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Béla Bugár: Expolitik o projekte Mikuláša Dzurindu a novovznikajúcich stranách!

    "Nebudem len radiť, to je málo," povedal Bugár s tým, že všade, kde bude potrebný, tam ho bude vidieť. Zapájať sa chce do diskusií a navštevovať regióny. V politike sa podľa vlastných slov doteraz snažil o odstránenie nenávisti. "Odmietam politiku a politikov, ktorí strach ľudí zneužívajú na burcovanie," uviedol. 

    Bugár napokon prezradil aj to či bude za Most-Híd kandidovať v najbližších voľbách. Jeho reakciu nájdete v galérii.

    Bugár chce, aby po voľbách v septembri 2023 bolo Slovensko krajinou bez nenávisti. Sólymos deklaroval, že vo voľbách mienia osloviť tých, ktorí chcú pre Slovensko stabilitu a chcú krajinu bez nenávisti. Podčiarkol, že Most-Híd naďalej stojí na svojich základných pilieroch, ako sú vzájomná dôvera, tolerancia a porozumenie. 

    Odmietajú hazard a koketovanie s odchodom z EÚ a NATO a hazardovanie s budúcnosťou Slovenska. "Za to, že nebudú Rázsochy, nemôže Brusel, ale neschopnosť tých, ktorí krajinu riadili od roku 2020," poznamenal. Zdôraznil aj potrebu skonsolidovania verejných financií a rozbitej štátnej správy. 

    Program volebnej strany Modrí, Most-Híd ešte podľa jeho slov predstavia, poukázal však na priority Mosta-Híd ako zdravotníctvo, školstvo, rozširovanie národnostných práv a rozvoj vidieka. "Aby nastal posun, musíme nakopnúť ekonomiku," podčiarkol. Apeluje aj na návrat k štandardným legislatívnym procesom, aby vládne návrhy nenahradili poslanecké bez riadneho pripomienkovania.

    Prečítajte si tiež: