13:20 - ONLINE prenos zo svadby Juraja Drobu a jeho manželky Miroslavy sa končí. Ďakujeme za pozornosť, o detailoch ich svadobného dňa vás budeme informovať v ďalších článkoch.

VIDEO: Mladomanželia Juraj a Miroslava pri fotení s premiérom Eduardom Hegerom a jeho manželkou:

13:15 - Záver svadobného dňa (pred kostolom) vyzeral ako z amerického filmu. Droba si svoju manželku posadil do luxusného veteránu a odviezol sa s ňou na svadobnú hostinu...Toto jednoducho musíte vidieť! VIAC VO VIDEU:

12:45 - Pred kostolom je obrovské množstvo svadobčanov, ktorí sa snažia dostať k mladomanželom a zablahoželať im.

12:40 - Vyzerá to tak, že medzi hosťami nie je nikto z čelných predstaviteľov strany Sloboda a solidarita. Prišiel len Ivan Korčok, ktorý je však len straníckym nominantom.

12:35 - Pred kostolom sa vytvoril obrovský zhluk svadobčanov, ktorí čakajú na možnosť zablahoželať Drobovi a manželke. Je medzi nimi aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová s manželom a synom.

Svadobní hostia gratulujú mladomanželom.
Zdroj: ra

12:21 - Vychádzanie z kostola si mladomanželia skutočne užili. POZRITE SI TO VO VIDEU:

12:20 - Medzi gratulantmi po svadbe sa objavili aj herečka Monika Hilmerová s manželom Jarom Bekrom. Nechýba ani herec Vlado Černý.

VIDEO: Premiéra Eduarda Hegera sme sa pýtali, či bola rozlúčka so slobodou u Juraja Drobu:

12:00 - Mladomanželia Juraj a Miroslava vyšli z kostola a zapózovali svadobčanom a médiám. Nevesta mala krásne šaty, ktoré si pozrite v NAŠEJ GALÉRII!

11:35 - Obrad sa začal, médiá nemajú prístup dovnútra. Nevestu preto môžu čitatelia vidieť až po sobáši.

VIDEO: Manželka Juraja Drobu Miroslava: "Sme dokonale šťastní":

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.