Britská kráľovská rodina je dnes asi najznámejšou a najsledovanejšou rodinou s modrou krvou. O popularitu a zvýšenie jej obľúbenosti sa významne pričinil aj starší syn Charlesa, princa z Walesu a zosnulej princezny Diany. Princ William a jeho manželka, charizmatická vojvodkyňa Catherine, sú dlhodobo populárni aj z dôvodu, že sú prístupnejší a menej formálni. Snažia sa ľuďom ukázať, že sú kráľovskou rodinou, ktorá je moderná a vie sa meniť s dobou.

Z princa Williama je dnes príkladný manžel a milujúci otec. Svojich fanúšikov pravidelne zásobuje rozkošnými rodinnými fotografiami so svojou manželkou a tromi deťmi - princom Georgeom (8), princeznou Charlotte (7) a princom Louisom (4).  

Prezidentka Zuzana Čaputová sa v rámci klimatickej konferencie v škótskom Glasgowe stretla s britským princom Charlesom.
Zdroj: facebook/@zuzanacaputova

Britská kráľovská rodina je skrátka fenomén. Vojvodkyňa Kate udáva módne trendy v obliekaní žien, jej ratolesti sa zas prakticky od narodenia stali trendsetterom v móde pre deti. Oblečenie populárnych členov kráľovskej rodiny, sa automaticky vypredá v priebehu niekoľkých hodín.

Minulý rok obletela slovenský internet fotografia, na ktorej je slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sa v rámci klimatickej konferencie v škótskom Glasgowe stretla s britským princom Charlesom. Diskutovali predovšetkým o tom, ako Slovensko a Spojené kráľovstvo prispievajú k ochrane klímy, aj o tom, že naliehavosť klimatickej krízy pociťujú najmä mladí ľudia. Zároveň sa zhodli, že potreba ochrany klímy nepredstavuje iba náklady, ale môže byť spojená aj s veľkými ekonomickými príležitosťami.

Kate Middleton v družnom rozhovore s našou prezidentkou, Zuzanou Čaputovou.
Zdroj: facebook/zuzana čaputová

Naša prezidentka sa mimo toho stretla aj s obľúbenou Catherine Middleton. Je známe, že vojvodkyňa Kate bojuje za ochranu klímy a našej planéty. Ukázalo sa, že tak ako Catherine recykluje svoje outfity, urobila tak aj prezidentka Čaputová.

Aktuálne sa ukázalo, že prezidentku Čaputovú spája s manželom vojvodkyne Catherine prekvapivá vec! O čo presne ide, dozviete sa v našej galérii!

Prečítajte si tiež: