Premiér si kopol aj do hlavného mesta, a to konkrétne výrokom, že v Bratislave sa nežije skutočný život. Jedným z prvých, kto zareagoval, bol obľúbený moderátor z rádia Michal Sabo, ktorý  "smerákom" odpovedal otvoreným a kritickým "listom"! Vo videu odkazuje Smeru-SD, že na to, aby zlepšili životnú úroveň Slovenska, mali 12 rokov. Premiéra sa zároveň opýtal, prečo sa nevráti do rodnej Banskej Bystrice.

Ďalšou osobnosťou, ktorá sa rozhodla dať najavo svoje pobúrenie, je známy zabávač a tvorca krátkych videí Fero Joke. Pri kritike Petra Pellegriniho a Denisy Sakovej sa inšpiroval kontroverznou podnikateľkou z východu Norou Mojsejovou. Okrem toho, že zabávač video končí jej klasickým výrokom "Nenechajte sa o..bať!", pred ním na stole leží aj Mojsejovej kniha. Vo videu rozhnevane odkazuje, že výrok pani Sačkovej a pána Pella sú až na Štrasburg. Premiérovi odkazuje, že netreba kupovať byty v Zuckermandloch za státisíce, ale pokojne jeden v Stropkove, druhý v Humennom a tretí aj "Lučencoch!"

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pohár trpezlivosti pretiekol aj Nore. #volby2020

Príspevok, ktorý zdieľa Fero (@fero_joke),

Nie je to po prvý raz, čo sa populárny Fero Joke rozhodol vyjadriť k politickej situácii. Naposledy zareagoval na video z prostredia škôlky, ktorým Robert Fico kritizoval a parodoval lídrov opozície. Medzi lídrami chýbal len Marian Kotleba zo strany ĽSNS.

Fero Joke prostredníctvom krátkeho videa na sociálnej sieti pripomenul kauzy strany Smer-SD ako špáradlo, posielanie fotiek intímnych partií, ktoré Kočnerovej Mata Hari posielal Martin Glváč (Smer-SD). Podal si však aj ľudí, ktorí sú na stranu naviazaní ako Monika Jankovská. Nevynechal ani Máriu Troškovú. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hranol to dnes rozbalil... #parody

Príspevok, ktorý zdieľa Fero (@fero_joke),

Mohlo by vás zaujímať: