Hlava štátu sa naplno venovala práci aj v deň svojich narodenín. Hovorila s veľvyslancami krajín Európskej únie, pripomenula si Deň odchodu okupačných vojsk sovietskej armády z Česko-Slovenska a absolvovala pravidelné stretnutie so zástupcami menšín žijúcich na Slovensku.

Prezidentka sa však na sociálnej sieti pochválila množstvom gratulácií, prianí a farebných narodeninových pohľadníc. „Srdečná vďaka za všetky dnešné priania,“ reagovala Zuzana Čaputová. Uverejnila aj snímku s nádhernými pestrofarebnými kyticami. „Vaše milé slová sú pre mňa vždy silným zdrojom novej energie. Ďakujem za všetky narodeninové priania, veľmi si ich vážim,“ ďakovala verejnosti.

Prezidentka Čaputová uverejnila snímku s nádhernými pestrofarebnými kyticami, ktoré dostala k narodeninám.
Zdroj: Facebook - Zuzana Čaputová

Fotografovi Plus JEDEN DEŇ sa podarilo v neskorých popoludňajších hodinách zachytiť prezidentku po príchode domov. Zo služobného auta vystúpila s veľkými kyticami v rukách, s jednou jej dokonca musel pomáhať aj ochrankár. SNÍMKU ČAPUTOVEJ S OBJEMNOU KYTICOU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

O niečo neskôr dorazil aj prezidentkin partner Juraj Rizman (45), ktorý priniesol veľkú kyticu ružových pivoniek. Keďže z auta vystúpil športovo oblečený do riflí a s vakom na chrbte, bolo jasné, že oslava narodenín vo veľkom štýle a s množstvom hostí sa zrejme konať nebude.

Zuzana Čaputová sa rozhodla sviatočný deň stráviť len v kruhu najbližšej rodiny, ktorá jej prišla zablahoželať. Potvrdil to jej hovorca Martin Strižinec. „Prezidentka oslávila narodeniny s najbližšími – s deťmi, mamou, priateľom Jurajom aj rodinou brata Daniela,“ napísal. Zaujímalo nás i to, aké darčeky pripravili pre prezidentku jej najbližší. ODPOVEĎ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: