Expremiér Peter Pellegrini sa svojim fanúšikom viakráta prihovoril z miest, ktoré ich doslova šokovali. Jedným z nich bol určite aj traktor. Šéf Hlasu je totiž známy aj tým, že rád trávi voľný čas starostlivosťou o záhradu. Tentokrát sa z legendárneho modrého traktora svojim fanúšikom opäť prihovoril. "Po náročnom pracovnom týždni v parlamente som ešte stihol pred víkendom postarať sa o pôdu, v ktorej sme tento rok pestovali zemiaky. Dnes sa oralo naozaj veľmi dobre, pôda môže odpočívať a Vám prajem ešte pekný víkend," odkázal Pellegrini. 

Líder Hlasu aj týmto ukázal, že poľnohospodárskych prác sa evidentne nebojí - na jar zaseje, pred zimou poorie. Tiež sa nestráni odhodiť svoj elegantný oblek a ukázať sa verejnosti v monterkách. Je treba povedať, že medzi politikmi je málo takých, ktorý by uverejňovali fotografie so zábermi, kde pôsobia ako bežný človek z ľudu. Pellegrini však varí, vešia záclony, sadí zemiaky, kosí trávu, a ak treba, tak aj poorie pôdu. 

Práve kosačková fotka Pellegriniho spôsobila minulý rok priam internetový ošial! "Mať záhradu nie je len zábava," napísal vtedy k príspevku. Internetovým vtipkárom nebolo viac treba a Pellegriniho s kosačkou dodnes s radosťou dosádzajú na rôzne fotky. Kritiku si zlízol aj po tom, ako zverejnil fotku z kuchyne. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby na nej nevysmážal jedlo v bielej košeli a s hodinkami na rukách.

Viac Pellegriniho fotiek v záhrade nájdete v našej GALÉRII