Exministra hospodárstva Juraja Miškova sme včera objavili v známej bratislavskej nákupnej štvrti. Pred slnkom sa ukryl pod slnečníkmi a občerstvil sa kávičkou v podniku na dunajskom nábreží.

Ešte predtým, ako sa usadil, pozdravil sa s dvojicou mužov sediacich v rovnakej reštaurácii. „Boli to súčasný a bývalý generálny riaditelia Transpetrolu Ivan Krivosudský a Štefan Czucz,“ prezrádza Miškov. Ako dodal, v meste mal niekoľko stretnutí a tak sa zastavil aj na kávu.

Jozef Kollár, Juraj Miškov, Daniel Krajcer, Martin Chren, Juraj Droba a najnovšie aj Alexander Barna sú poslanci, ktorí len minulý týždeň odišli zo strany Sloboda a Solidarita.

„Po dôkladnom vyhodnotení posledných aktivít Jozefa Kollára a jeho prívržencov ich vyzývam, aby opustili stranu Sloboda a Solidarita,“ napísal tesne predtým v tlačovej správe šéf SaS Richard Sulík.

Ako povedal Kollár, odchádzajúci politici nechcú byť účastní štýlu politiky, ktorý sa prejavil po kongrese, pričom pripomenul krágľovanie Richarda Sulíka, ktorý vyzval Kollára a jeho podporovateľov k odchodu zo strany. A Miškov tak zrejme nad kávou hodnotil aj svoju budúcnosť.