Expremiér Vladimír Mečiar si užíva politický dôchodok v ústraní na chalupe v Hornej Porube. Politiku však stále sleduje. V rozhovore pre denník Nový Čas totiž počastoval štipľavými prívlastkami koalíciu, opozíciu aj prezidenta.

Mečiar šokuje narodeninovými plánmi. Toto by od neho nikto nečakal

Mečiar takúto návštevu nečakal. Prepad v jeho dome!

Nemá dosť? Mečiar ťahá obyčajných ľudí po súdoch

Mečiar na súde šokoval. Vytiahol dve tisícky a podal ich protivníčke

Mečiar má ťažké srdce najmä na svojho niekdajšieho koaličného partnera Roberta Fica. Pri moci je vraj už príliš dlho a treba ho vymeniť."Fico vytvoril osobitný režim, ktorý s demokraciou nemá veľa spoločného,"povedal Mečiar s tým, že premiér zrejme zabudol, komu má slúžiť. Zmenu na čele vlády si však celkom presne nevie predstaviť. Slovensko totiž podľa neho nemá opozíciu.

"SaS je klub, ktorý len čaká na toľko funkcií, koľko je miest v štáte a prd im záleží na tom, čo je s ľuďmi... Obyčajní ľudia, to je len taký živnostník," myslí si 75-ročný expolitik.

Najväčším sklamaním je pre Mečiara šéf parlamentu Andrej Danko. "Prejavuje sa ako narcis, nie ako politik," nešetril kritikou. Prezident Andrej Kiska zas podľa neho ani netuší, čo robí. "Skrátka sa len tvári pekne," povedal Mečiar, pričom ho označil za chudáka.

Černák ukázal prstom priamo na Mečiara: Ty si si nás objednal!

Bezočivý Mečiar o amnestiách: Toto odkázal poslancom!

Mečiar vo forme v Ta3 útočil, zavádzal a konšpiroval: „Ide o Ficovu hlavu“

4 postrehy Mariána Leška k zrušeniu Mečiarových amnestií

Čo sa vlastne dialo v dobe únosu a Mečiarových amnestií

Obklopený prírodou teraz bývalý premiér vraj čaká, kým budúcnosť dostatočne ocení jeho prínos pre štát. Dokonca plánuje aj vydať vlastné memoáre. Tvrdé obvinenia súčasných politikov a policajné vyšetrovanie Mečiar stále rázne odmieta. "Je to chrapúnstvo," vyhlásil.

Ak by ho ale náhodou odsúdili, za mrežami vraj bude hrať Človeče a čakať, kým sa k nemu pridajú Fico s Dankom.