1. Najnovší status, ktorým Belicová rozdelila slovenskú spoločnosť v jej komentároch, sa týkal vakcíny Sputnika V, ktorú chú Rusi späť za porušenie zmluvných podmienok. Po reakciách pod príspevkom a po výhražnom anonyme, ktorý dostala riaditeľka Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) status zmazala. 

2. Belicovej slovník v príspevkoch na sociálnej sieti obsahuje najmä tvrdú kritiku na vicepremiérku Veroniku Remišovú, slová o „rusofóboch" a vakcíne Sputnik V. „No neviem, ale zdá sa mi, že túto hystériu s odstupovaním, čo tu momentálne je, takzvanú „koaličnú krízu” tu začala a rozohrala pani Remišová svojou hysterickou rusofóbnou reakciou po nákupe ruskej vakcíny Sputnik V Matovičom," napísala v jednom z najnovších príspevkov.

3. Na obhajobu svojho brata Igora Matoviča napísala status hneď potom, čo prezidentka vymenovala novú, zrekonštruovanú vládu, kde sa aj podľa odborníkov vymenili iba miesta na sedenie. „...zostali ministerské stoličky, platy, limuzíny, už vedú riťolezecké reči o ‚štátnickom’ geste," okomentovala súčasnú situáciu.