Živnostníčka Mirka z Levíc je matkou jedenásteho dieťaťa predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. V rodinnom domčeku v Leviciach býva spolu so svojimi dvoma dcérami, ktoré má z prvého manželstva. To sa neskončilo šťastne a jej bývalý partner je už opäť ženatý. Na svojho princa nečakala dlho ani Mirka. Kým ešte v roku 2016 sa pýšili spoločnými fotografiami, kde sa prezentuje s dnes už exmanželom ako spokojná rodina, o tri roky neskôr už čakala dieťa so súčasným predsedom NR SR.

V čase, keď tmavovláska otehotnela, zúrila kampaň do parlamentných volieb, to však Kollárovi nebránilo venovať sa aj príjemnejším veciam a čas zájsť do Levíc si očividne našiel. Románik sa pritom neskončil bez následkov, obaja sa v máji potešili spoločnému synovi Markusovi.​

O otcovi svojho syna hovorí Mirka len v superlatívoch. „Nech všetci vedia pravdu, že je to dobrý človek a zaslúži si úctu a rešpekt, a nie ohováranie,“ tvrdí presvedčivo čerstvá mamička. Či to bol dlhodobý vzťah, alebo krátke vzplanutie, sme sa nedozvedeli. Ako však prezradila, s Borisom Kollárom majú veľmi dobrý  a korektný vzťah.​

Kučeravá čiernovláska dokonca prezradila, ako sa so súčasným predsedom NR SR spoznali. „S Borisom sme sa zoznámili cez sociálne siete. Písali sme si nejaký čas,“ vysvetlila novopečená mama. O otcovi svojho tretieho dieťaťa si myslí len to najlepšie. „Je to veľmi milý, otvorený, priateľský, úprimný človek. Nečakala som, že bude tak v pohode,“priznala.

To, že čaká jedenáste dieťa šéfa strany Sme Rodina, pritom vedel len málokto. Tajomstvo si nechávala pre seba a len pre niekoľkých známych. Svojho Borisa však predsa len niekomu predstavila. Je preto záhadou, že toto veľké tajomstvo sa podarilo tak dlho utajiť. „Boli sme napríklad na grilovačke u mojich známych, všetci ho hneď prijali. Je to úplne normálny muž, džentlmen,“ zalichotila opätovne. Bližšie sa už k otcovi svojho tretieho dieťaťa nechcela vyjadrovať. „Nehľadajte v tom senzáciu. V živote sa stávajú často veci, ktoré neplánujeme a každý má právo na svoje súkromie,“ uzavrela Levičanka.

Čo si o správaní Borisa Kollára myslí odborníčka, si prečítajte na ďalšej strane