Politik nedávno odkryl svoje súkromie pre Plus JEDEN DEŇ a prezradil, že pred viac ako dvadsiatimi rokmi sníval o kariére profesionálneho futbalového brankára. „Futbalu som sa začal venovať vo svojich jedenástich rokoch. Ako 14-ročný som odišiel do Košíc, kde som nastúpil na osemročné športové gymnázium. Bol som vtedy už reprezentantom Slovenska - brankárom," povedal nám Gyimesi. "Nikdy som nechcel góly dávať, ale im brániť," vraví obľúbený politik.

Dokonca, keď ho toho času prijali na vysokú školu, musel štúdium prerušiť, pretože sa povinnosti profesionálneho športovca vysokoškolského študenta nedali zladiť.

„Vo svojich dvadsiatich štyroch rokoch som začal cítiť, že toto nie je kariéra, ktorú si pre seba predstavujem. V tom čase som hral v Humennom druhú ligu a vtedy som sa rozhodol, že skončím s kariérou futbalistu - brankára a budem pokračovať vo vysokoškolskom štúdiu," vysvetľoval Gyimesi dôvody, prečo sa profesionálneho futbalu napokon rozhodol vzdať.

Pravidelný a aktívny šport mohli byť jedným z dôvodov, prečo sa Gyimesi môže dodnes pochváliť atletickou postavou. Kto poslanca stretol už aj naživo, vie, že mimo vyšportovanej postavy je aj vysoký, a preto vyzerá v oblekoch neskutočne sexi.

Gyimesi aktuálne prekvapil svojich fanúšikov retro snímkou z rodinného albumu a ukázal, ako vyzeral ako 14-ročný. Niet pochýb o tom, že už aj v tých časoch musel zaujať nežné pohlavie a bol veľkým lámačom ženských sŕdc. Veď sa presvedčte sami! RETRO FOTKU GYIMESIHO Z TÍNEDŽERSKÝCH ČIAS NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!