Riadna zmena. Okresný súd v bratislavskom Ružinove včera rozhodol. Exminister hospodárstva a známy podnikateľ Pavol Rusko putoval do väzby. Stalo sa tak po tom, ako bol v pondelok zadržaný pre podozrenie z toho, že si ešte v roku 1997 mal objednať vraždu bývalej spoločníčky Sylvie Volzovej. Rusko tak putoval do Justičného paláca, kde už na neho čakala cela.

Rýchly pád Pavla Ruska. Z luxusu za mreže!

Kedysi si pritom exminister hospodárstva nažíval vo vile s rozlohou neuveriteľných 780 metrov štvorcových. K dispozícii mal vnútorný bazén, bowlingové dráhy, fitnescentrum či súkromnú vinotéku. V záhrade si zasa mohol vychutnávať relax pri jazierku či na športoviskách. Z tohto svojho hniezdočka sa však musel v roku 2012 porúčať.

Ruskovo zatknutie nám môže pekne zavariť. Hrozí nám medzinárodná arbitráž!

V tom čase bol Pavol Rusko krátko po rozvode s dlhoročnou manželkou Vierou. Priznal, že má problémy so splácaním úveru, na ktorý boli naviazané ešte mnohé ďalšie nehnuteľnosti. Keď išla nakoniec luxusná vila v lukratívnej časti hlavného mesta do dražby, cena sa pohybovala na hodnote 2 250 000 eur. Za túto sumu ju však predať nevedeli, a tak sa znížila na niečo vyše milión eur. Pozrite sa na to, aký luxus si kedysi Rusko vedel dopriať.

Pokračovanie na ďalšej strane