V poslednom období sa Peter Pellegrini (46) často venuje kritike vládnych opatrení v súvislosti s koronavírusom. Bývalý predseda vlády trvá na tom, že protipandemické opatrenia nemôžu ľudí deliť na dve kategórie. Nesúhlasil ani s čerstvým rozhodnutím vlády o zavedení takzvaného lockdownu pre neočkovaných a zatváraním prevádzok v čiernych okresoch. 

Po týždni v práci sa však Pellegrini presunul mimo hlavného mesta a na sociálnych sieťach vymenil kritiku protipandemických opatrení za dojímavé fotky v malebnom prostredí. Líder Hlasu je známy najmä tým, že zverejňuje viaceré fotky zo súkromia. Rád sa ukazuje pri plnení domácich povinností či v spoločnosti príbuzných.

Tentokrát svojich fanúšikov potešil novou zaujímavou fotkou, ktorú doplnil úprimným priznaním. „Mám rád všetky zvieratá, no k srdcu mi prirástli azda najviac psy. Sú priateľské a verné. Najviac ma na nich ale fascinuje ich úprimná radosť,“ napísal politik na sociálnej sieti. Pripomenul tiež, že má psa Arteya, na fotografie však je zobrazený s iným. Dôvod, prečo sa rozhodol odfotiť s cudzím psom, vás prekvapí! 

Fotku Pellegrini a celý status nájdete v galérii