Celé západné Slovensko včera zasiahla poriadna búrka. Najhoršie skončila asi Bratislava, ktorá bola celá zaplavená. Cesty aj parkoviská sa behom jednej minúty ocitli pod vodou a vodiči aj električky zostali uviaznuté na cestách. Kvôli vode museli uzatvoriť známe obchodné centrum a zaplavené bolo aj ministerstvo vnútra.
Voda sa však nevyhla ani Úradu vlády. Ten je podľa našich informácií rovnako vytopený. Zaplavilo nielen archív, ale aj sklady v suteréne, kuchyňu a spojovací tunel. Dokonca museli zasahovať aj hasiči, ktorí včera pomáhali odčerpávať vodu zo suterénu.
Zamestnanci tam majú momentálne plné ruky práce a vodu vysávajú už od piatej rána. Dnes ani zajtra nebude fungovať jedáleň, keďže sa nedá variť.
Prečítajte si viac:
- Tam, kde nič nie je sa Pellegrini poriadne odviazal. Foto ako dôkaz!
- PELLEGRINI podal daňové priznanie: Neuveríte, aké má príjmy!