Reklama

FOTO Mikas zachytený na DOVOLENKE: Nečakaná destinácia, kde si UŽÍVA?

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Mikas zachytený na DOVOLENKE: Nečakaná destinácia, kde si UŽÍVA?
    Reklama

    Kam sa vybral? Hlavný hygienik Ján Mikas (46) si pred pravdepodobným nástupom tretej vlny pandémie smrteľného koronavírusu užíva letnú dovolenku. Paradoxne sa však napriek odporúčaniam ministra zdravotníctva nerozhodol načerpať nové sily na Slovensku!

    Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (51) pred niekoľkými dňami vyzval Slovákov, aby sa dali zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. „To jediné nás ochráni pred treťou vlnou pandémie," zdôraznil v mimoriadnom príhovore v RTVS. Zároveň odporučil, aby občania strávili letnú dovolenku na Slovensku.

    Video Player is loading.
    Stream Type LIVE
    Advertisement
    Current Time 0:00
    Duration 0:00
    Remaining Time 0:00
    Loaded: 0%
      • Chapters
      • descriptions off, selected
      • subtitles off, selected
      KORONAVÍRUS NA SLOVENSKU - Denné správy - To hlavné z dňa 5.7.2021

      Na sociálnej sieti sa však v utorok objavili fotografie hlavného hygienika, ako si užíva letnú dovolenku v Chorvátsku. Informáciu sme si overovali priamo na Úrade verejného zdravotníctva (ÚVZ). „Pán hlavný hygienik Slovenskej republiky si po mimoriadne náročnom pracovnom období vzal pracovné voľno a trávi ho so svojimi najbližšími, na ktorých mal uplynulý i tento rok veľmi málo času. Vzhľadom na množstvo práce však zostáva v dennom kontakte s pracovníkmi Úradu verejného zdravotníctva SR," uviedla hovorkyňa ÚVZ, Dáša Račková. 

      Račková zároveň dodala, že Mikas je kompletne očkovaný a rešpektuje všetky protiepidemické opatrenia tak v zelenej krajine, ako aj po príchode na Slovensko. „Mnohí dovolenkujúci Slováci v Chorvátsku hlavného hygienika spoznávajú. Niektorí sa mu prihovoria, či požiadajú o radu, alebo vysvetlenie postupu pri návrate na Slovensko," odkázala.

      Prečítajte si tiež: