Pre bývalú missku neboli posledné mesiace práve najšťastnejšie. Po ťažkej autonehode z októbra minulého roka sa spamätávala dlhšie obdobie. Niet sa čomu čudovať, krásna brunetka z nej vyviazla so 7 zlomenými rebrami, kľúčnou kosťou a štvrtým krčným stavcom. Po náročných dňoch strávených v nemocnici musela istý čas nosiť aj fixátor krku.

Po čase prišla pre exmissku ďalšia rana, keď začiatkom tohto roka nafúkala za volantom. „ Veľmi ma mrzí, že situácia vznikla z alkoholu, ktorý bol zostatkový - dali sme si s kamoškou v sobotu vínko. Bol to koniec negatívnych situácii - od nedele sme plánovali detox a zdravý životný štýl," vysvetľovala v tom čase. Súd k nej však bol nekompromisný a okrem podmienky dostala zákaz šoférovania na 18 mesiacov. Fabušová rozsudok prijala s pokorou a o incidente hovorila ako o poslednej bodke za chybami".

Neskôr sa stala dokonca obeťou útoku neznámeho páchateľa. Ten ju napadol len pár metrov od bytu. Zdá sa však, že smola sa na brunetku prestala lepiť a v jej živote prichádzajú šťastné chvíle. Len nedávno sa totiž prevalilo, že krásna brunetka je šťastne zadaná. Prinášame vám fotky s jej novým priateľom, na ktorých doslova žiari šťastím.

FOTO Fabušovej s priateľom nájdete v GALÉRII

Prečítajte si aj: