Smeráčka Monika Beňová si chvíle s dcérkou užíva plnými dúškami. Dôkazom, že je to skutočne tak, sú veselé príspevky na sociálnych sieťach. Pomocou nich zdieľa každodenné radosti aj starosti s dcérkou Leou, partnerom Ľubomírom Klčom či inými najbližšími. Aj napriek tomu, že jej práca je v Bruseli, posledné mesiace strávila vo svojom rodinnom dome v bratislavskej Vrakuni. Aj napriek materskej dovolenke však občas pridá príspevok z plnenia svojich pracovných príležitostí. Tie sa totiž počas pandémie presunuli do internetového priestoru.

Politička sa aj napriek tomu, že je čerstvá mamina, vie stále rozohniť aj pri politických témach. Svoje dlhoročné povolanie nezaprie pri vyjadrovaní sa k súčasnej politickej situácii či zlyhaniu politikov. Kto by si však myslel, že Beňová je kritická len k svojim politickým oponentom, je na omyle. V minulosti sa nebála ostro skritizovať ani pomere v jej strane Smer-SD.

Tentokrát politička na sociálnej sieti zverejnila spoločnú fotku s dcérkou Leuškou. Deň pred víkendom sa rozhodla, že ho svojím fanúšikom spraví krajším. "Prajeme všetkým krásny a pohodičky plný víkendík s vašimi milovanými," zapriala im. Tí pozornejší si všimli jeden maličký detail na fotografiách, ktoré politička zverejnila. Jej dcérka Leuška na nich totiž má čiapku luxusnej značky, ktorá mohla stáť aj sto eur.

FOTO LUXUSNEJ ČIAPKY NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: