Spoločnosť Beňovej robí, ako inak, dcérka Lea, hoci niekto ju musí strážiť v čase, keď si europoslankyňa ide zabehať. Monika Beňová rada športuje a ako na sociálnych sieťach priznala, beháva každé ráno. Svoj ranný beh tak nevynecháva ani na dovolenke v Chorvátsku, kde odbehla na jeden záťah až 6 kilometrov.

Pozrite si dovolenkové FOTO Moniky Beňovej z Chorvátska >>
Monika Beňová zverejnila aj screenshot obrazovky s trasou svojho ranného behu. Trúfate si hádať, v ktorej časti Chorvátska dovolenkuje?
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Behaniu sa venuje už dlho voľné chvíle si takto skracuje aj medzi rokovaniami Európskeho Parlamentu v Štrasburgu alebo počas pracovnej prestávky.

Monika Beňová je nadšenou bežkyňou.
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Prioritu má dcérka

Väčšinu voľného času v Chorvátsku však exmanželke Fedora Flašíka nezaberá šport, ale, ako inak, dcéra Lea. "Ráno si idem trochu zabehať a potom sa už všetko točí okolo Leušky a jej zvedavého poznávania všetkého nového," priznáva.

Dcéra Moniky Beňovej - Lea.
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

"Prechádzame sa, kúpeme v mori, varíme si, spievame, skladáme kocky, opakujeme písmenká a čísla, učí sa nové slová a skúšame odplienkovanie. Nič nie je krajšie ako byť so svojimi deťmi," vyznala sa europoslankyňa.

Či si tieto krásne chvíle v Chorvátsku užíva aj spolu s partnerom a otcom Leušky, advokátom Ľubomírom Klčom, nevedno. Niekdajšieho asistenta, ktorému porodila dcérku ako 52-ročná, v statuse nespomína.

Ani pri mori ju pracovné povinnosti neobišli

Ako europoslankyňa, členka predsedníctva Európskeho parlamentu, kvestorka a okrem toho členka Výboru proti obťažovaniu na pracovisku má Beňová čo robiť, a to aj počas dovolenky. Bezstarostné chvíle na Jadrane jej tak mierne narušila vyše dvojhodinová konferencia, ktorej sa musela zúčastniť.

Zábery z Beňovej dovolenky nájdete v našej galérii.

Monika Beňová v kancelárii.
Zdroj: Facebook/Monika Beňová

Prečítajte si tiež: