ODSÚDENÉMU Ruskovi zostali len OČI PRE PLAČ: Kým on sedí v BASE, jeho EXMANŽELKA doslova ŽIARI!
24. 11. 2024, 16:45 (aktualizované: 25. 11. 2024, 18:53)

Bývalý riaditeľ TV Markíza Pavol Rusko si odpykáva svoj 19-ročný trest odňatia slobody. Čas strávený za mrežami si môže krátiť spomínaním na svoj život mediálneho magnáta, politika či milovníka krásnych žien. Najviac môže banovať za svojou poslednou manželkou Henrietou, ktorá si život podľa najnovších záberov užíva aj naďalej plnými dúškami.
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY
Galéria k článku
Pavol Rusko je v slovenskej spoločnosti dobre známy. Najprv sa preslávil ako zakladateľ a prvý riaditeľ súkromnej televízie Markíza, no to mu nestačilo a tak skúsil šťastie v politike. V roku 2002 sa mu podarilo dostať so svojou stranou Aliancia nového občana (ANO) do parlamentu, kde najprv zastával funkciu poslanca a podpredsedu NR SR. Neskôr si to namieril dokonca do kresla ministra hospodárstva.

Keď v roku 2006 vo vrcholovej politike skončil, vrátil sa k podnikaniu. Vtedy to však s ním začalo ísť postupne z kopca. Biznisovo sa mu prestalo dariť a prišiel o značnú časť svojho majetku. Z bahna sa ho pokúsil vytiahnuť jeho niekdajší protivník Marian Kočner, avšak spôsobom jemu vlastným. Namočil ho do kauzy falšovania zmeniek TV Markíza, za čo boli napokon v roku 2021 obaja odsúdení na 19 rokov odňatia slobody.
Pobyt za mrežami sa na oboch väzňoch podpísal najmä čo sa ich výzoru týka. Kým Kočner naďalej priberá, z Ruska je dnes už len kosť a koža. Presvedčiť sa o tom môžete v našej galérii.
Pavol Rusko bol dvakrát ženatý. Najprv po jeho boku stála jeho dlhoročná partnerka Viera, s ktorou pôsobil aj v TV Markíza, neskôr, po rôznych avantúrach zahorel láskou k sympatickej Henriett.
ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.
„Bola to diskrétna svadba, taká krásna a milá 5-dňová dovolenka v tichom prostredí,“ povedal nám po svadbe so sympatickou tmavovláskou kedysi sám Rusko. Henriett bola známa predovšetkým ako majiteľka modelingovej agentúry, ostatné roky sa však prezentuje ako veľká milovníčka výtvarného umenia. Vo svojom ateliéri maľuje sama obrazy, avšak k umeniu v ňom vedie aj iných ľudí.
Výraznou zmenou imidžu však za ostatné obdobie neprešiel len Pavol Rusko, ale aj jeho, dnes už exmanželka, Henriett. Svedčia o tom najnovšie zábery na jej facebookovej fanpage, ktorá je verejne prístupná všetkým ľuďom na internete. Zmena výzoru môže naznačovať mnohé, napríklad aj túžbu odstrihnúť sa od minulosti, na ktorú chce možno čo najrýchlejšie zabudnúť.