Tieto slová však príliš nekorešpondovali priam až s legendárnymi zábermi z viedenského letiska, na ktorých sa Kupcová a Fico vrúcne objímajú. Od istého času však bolo okolo advokátky prekvapivé ticho. Fico začal tráviť čas v spoločnosti iných žien, čo, mimochodom, aj sám niekoľkokrát potvrdil podráždenými odpoveďami na otázky novinárov, či sa má azda ospravedlňovať, že sa mu páčia pekné ženy. Svojou cestou sa vybrala aj Kupcová, ktorá sa vydala a dnes je z nej pani Weberová a dokonca aj šťastná mamička. Práve s kočíkom sa vybrala koncom minulého týždňa na vernisáž obrazov jej exkolegu Ladislava Kamenického, ktorému kedysi robila poslaneckú asistentku. Pri príchode sa s ňou zvítal aj samotný Robert Fico, ktorý aj podľa záberu nevedel odtrhnúť oči od kočíka. Nuž, stará láska je stará láska...

SPOLOČNÝ ZÁBER FICA A ZUZANY WEBEROVEJ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

V súvislosti s faktom, že vplyvní politici sú častokrát obklopení krásnymi, prevažne mladými ženami, pripomíname časť rozhovoru z minulého roka, ktorý sme robili s uznávanou sexuologičkou Danicou Caisovou.

Čo spôsobuje, že sa politici objavujú s čoraz mladšími partnerkami po boku?
- Mladšie partnerky si vyberajú všetci muži, nielen politici, akurát, že na politikoch je to viac vidieť, lebo sú viac na očiach a viac sa s nimi ukazujú. Súvisí to s prírodným zákonom reprodukcie. Mladé ženy sú v porovnaní so ženami v strednom a vyššom veku reprodukčne zdatné. Žena je schopná vynosiť dieťa len do obdobia klimaktéria. Potom už to prirodzenou cestou, až na určité výnimky, nie je možné. Prírodný zákon teda hovorí, že mladá žena je schopná počať dieťa, pričom staršia žena už nie.

Nakoľko je rozhodujúce to, či je muž, v tomto prípade politik, úspešný?
- Veľmi. Čím je muž úspešnejší, tým sú jeho šance získať atraktívnu ženu vyššie. Úspešní muži dokážu dvoriť atraktívnym ženám s väčším úspechom, než neúspešní muži.

Súvisí to s tým, že ženy vzhľad mužov až tak veľmi nezaujíma a hľadajú skôr zaistenie pre seba a svoje deti?
- Áno, je to rovnako prírodný zákon. Žena hľadá muža, ktorý jej poskytne zdroje pre zabezpečenie jej budúcich detí.

Článok pokračuje na ďalšej strane.