Emma Čaputová púta pozornosť verejnosti a médií prakticky od momentu, čo sa jej mama stala prezidentkou. Či už je to pre jej znamienko krásy, sľubnú kariéru modelky, alebo najnovšie pre vzťah s mladíkom menom Michal Haviar. S tým sa ukázala ruka v ruke tento rok na jednom z live prenosov tanečnej šou TV Markíza Let's Dance. „Zvykneme si zatancovať aj spolu,“ prezradila počas prenosu v rozhovore pre televíziu.

Vzťah dvoch mladých ľudí je však na rozdiel od vzťahu Emminej mamy podstatne divokejší. Emma s Michalom si užívajú patričnú mladícku slobodu, čoho dôkazom sú aj rôzne výstrelky, ktorými z času na čas prekvapia. Prednedávnom sa im to podarilo vďaka kontroverznej stránke, ktorú vytvoril syn ministra hospodárstva Richarda Sulíka Filip. Tá slúži na rôzne verejné výzvy. Odvážlivcov pritom môže motivovať okrem iného aj finančná odmena a peniaze prihadzujú práve používatelia stránky. Emma na spomínanej stránke vymyslela pre Michala výzvu, ktorú splnil - nechal si prepichnúť bradavku...

Emma Čaputová sa s partnerom Michalom objavila prvýkrát na tanečnej šou.
Zdroj: tv markíza

Najnovšie sa dvojica poriadne odviazala počas príprav festivalu Ženy, víno, funk. Spoločne natočili promovideo a nafotili promofotky, na ktorých si prejavujú lásku, bavia sa a popíjajú víno... Omnoho divokejšie to však už bolo počas samotného festivalu. Z neho zverejnil Michal video, na ktorom sa s Emmou poriadne vášnivo a dlho bozkáva....A to rozhodne musíte vidieť. 

VÁŠNIVÉ BOZKY EMMY ČAPUTOVEJ A FOTKY S VÍNOM NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII. 

Prečítajte si tiež: