Emma už v minulosti viackrát vyvolala obrovskú pozornosť verejnosti. Prvý raz sa tak stalo, keď odštartovala kariéru modelky. Krátkovlasá blondínka má za sebou raketový štart a už po krátkom čase si na účet pripísala viacero úspechov. Pravidelne sa objavuje na mólach rôznych akcií, jej tvár bola dokonca aj na titulke prestížneho módneho magazínu Vogue.

Mladá dáma sa prednedávnom ukázala aj v priamom prenose semifinále markízackej súťaže Let’s Dance. Mnohých prekvapilo, že do Incheba Expo Arény neprišla sama, ale s priateľom Michalom. „Zvykneme si zatancovať aj spolu,“ prezradila počas prenosu v rozhovore pre televíziu Markíza.

Verejnosť v tom čase prvý raz uzrela modelkinho priateľa. Emma pritom najnovšie opäť prekvapila. Postarala sa o to kontroverzná stránka, ktorú vytvoril syn ministra hospodárstva Richarda Sulíka Filip. Tá slúži na rôzne verejné výzvy. Odvážlivcov pritom môže motivovať okrem iného aj finančná odmena. Peniaze prihadzujú práve používatelia stránky.

Pomocou spomínaného webu si výzvu pre priateľa pripravila aj samotná Emma. „Mišinko si dá prepichnúť ‚bradafku’,“ písalo sa na stránke. Výzva z nej medzičasom zmizla, no dôkazom o nej, je napríklad video na sociálnej sieti. To Michal použil ako svedectvo o jej splnení. Ľudia ho „vyhecovali“ sumou 116 eur, ktorú napokon aj získal. Približne minútové video zachytáva celý proces prepichnutia bradavky. Je na ňom počuť aj samotnú Emmu. „Láska, chceš sa držať za ruku?“ pýtala sa na jeho začiatku.

FOTO Emmy Čaputovej s priateľom nájdete v GALÉRII

„Moja láska ma vyzvala a ideme na to,“ povedal o pár sekúnd Michal. V spomínanom videu je vidieť, že mladého muža prepichnutie bradavky poriadne bolelo. Zaujímavosťou je, že priateľ Emmy sa aj v minulosti objavil vo videu spomínanej stránky – obliekol sa do dámskych plaviek. Za to si na účet pripísal 100 eur. Emma na naše otázky neodpovedala, Michal nechcel reagovať.

Prečítajte si tiež: